Dnes je 13. 11. 2019
svátek slaví Tibor

Víte, že...

.... Máme rádi zvířata

Tak zní název vzdělávacího projektu, který již třetím rokem realizuje Státní veterinární správa. V rámci tohoto projektu nás navštívila inspektorka Státní veterinární správy z Ostravy, která zábavně naučnou formou předávala dětem informace o domácích, hospodářských a volně žijících zvířatech.

Cílem vzdělávacího projektu je vést děti k zodpovědnému a etickému chování ke zvířatům a formou prevence, tak předcházet nevhodnému chování a ubližování zvířecím tvorům.

Beseda se uskutečnila ve třídě Včeliček a děti se během ní dozvěděly, co je důležité vědět, když si chceme takové zvířátko pořídit, jak se k němu správně chovat a zodpovědně se o něj starat. Pomohla dětem vyřešit otázku, co dělat, když někdo zvířátkům ubližuje a jak je bránit proti špatnému zacházení.

Během besedy děti také plnily různé úkoly - zvířátka poznávaly a třídily, odpovídaly na otázky, hádaly hádanky. Radost nám udělal plyšový pejsek, kterého pracovnice s sebou přivezla a kterému jsme dali jméno Tlapka. Teď bydlí u nás ve školce. Děti si odnesly nejen hezké dárečky, ale i mnoho nových a zajímavých poznatků.

říjen 2019

Pozvání na třídní schůzky

Vážení rodiče,
vítáme vás v novém školním roce a zároveň vás tímto zveme na zahajovací třídní schůzky, na kterých se dozvíte vše ohledně organizace, denního režimu, plánovaných školních akcích a vzdělávacích projektech, které jsme pro letošní školní rok připravili.
Třídní schůzky se budou konat na kmenových třídách :

ve čtvrtek 12. 9. v 15,30 hod.

Prosíme o zajištění účasti 1 zákonného zástupce dítěte. Děti si prosím vyzvedněte z MŠ nejpozději do 16,30 hod..

Děkujeme a přejeme všem dětem úspěšný nový školní rok bez nehod, se spoustou hezkých zážitků a nových kamarádů a s rodiči se těšíme na další úspěšnou spolupráci.

4. 9. 2019

Prázdninový provoz v srpnu

Ve čtvrtek 1.8.2019 otevíráme školku pro děti z MŠ Sadové a MŠ Místní, které byly na srpen přihlášeny.

Informace pro rodiče dětí z MŠ Místní:

Provozní doba školky: 6.30 - 16.30 hodin
Přivádění dětí: 6.30 - 8.00 hodin

Vyzvedávání dětí po obědě: 12.30 - 12.45 hodin
Vyzvedávání dětí odpoledne: 15.00 - 16.30 hodin

Omlouvat děti můžete den předem do 13,00 hod. na třídě u paní učitelky nebo telefonicky na čísle: 599 524 921.

26.7.2019

Anketa není vypsána.