Dnes je 08. 04. 2020

Víte, že...

OSVČ - ošetřovné

2.4.2020
Ošetřovné OSVČ - platí formulář, který jsme vám zaslali (pokud jste si požádali).
27. 3. 2020
Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR zveřejnilo na svých webových stránkách dne 26. 3. 2020 informace týkající se vyplácení ošetřovného pro OSVČ. Pomoc bude vyplácet MPO, prostřednictvím živnostenských úřadů. Další informace k podmínkách pro ošetřovné najdete zde   www.mpo.cz.
Formulář "Žádosti o ošetřovné" zatím není k dispozici. O zaslání formuláře pro OSVČ si můžete, ale již nyní zažádat na e-mailové adrese: sadova@petrvaldska.cz.
Potvrzené žádosti budeme zasílat elektronicky, jakmile budou k dispozici.

MŠ uzavřena od 20.3.2020

MŠ UZAVŘENA od 20.3.2020 do odvolání.

Vyřizování organizačních záležitostí:
  • telefonicky po-pá 8.00 - 12.00 hod., tel. 599 524 921
  • e-mailem na sadova@petrvaldska.cz
  • osobně pouze na objednávku

Žádosti o "ošetřovné":
  • přijímáme na adrese sadova@petrvaldska.cz
  • potvrzené žádosti zašleme e-mailem zpět

Koronavirus

18.3.2020, 14:15 hod.
Vážení rodiče, byli jsme informováni, že Rada města Havířova rozhodne v nejbližší době o uzavření mateřských škol od 20.3.2020 do odvolání.
O uzavření Vás budeme ihned informovat. Jakmile toto rozhodnutí bude platné, můžete si na e-mailové adrese: sadova@petrvaldska.cz zažádat o formulář Žádosti o ošetřovné.

Potvrzené žádosti Vám budou zaslány na Vaše e-mailové adresy.
17.3.2020, 7:20
Zatím beze změn.
16.3.2020, 10.45 hodin
Z preventivních důvodů nebudeme vpouštět rodiče do budovy MŠ. Děti bude učitelka přebírat a předávat zákonnému zástupci u vchodu do MŠ.

Jakmile obdržíme informace od zřizovatele, ihned je vložíme zde na webové stránky.
16.3.2020, 7.30 hodin
MŠ zatím v provozu, čekáme na rozhodnutí zřizovatele.
Přijímáme pouze zdravé děti a děti zdravých rodičů. Očekáváme, že do MŠ nikdo nepřivede dítě, které bylo ve styku s osobou v karanténě, či s osobou, která se vrátila ze zahraničí. Zároveň očekáváme, že do MŠ nyní nebudou chodit děti, jejichž rodič nedochází do zaměstnání.
Vážení rodiče,

v souvislosti s vývojem situace a šíření koronaviru Vás žádáme, abyste věnovali zvýšenou pozornost svému zdravotnímu stavu, zdravotnímu stavu svého dítěte a příznakům nemoci.

Povinností MŠ je zajistit zdravé prostředí všem dětem i zaměstnancům a chránit jejich zdraví. Žádáme Vás tímto, abyste vodili do MŠ pouze zdravé děti!!

Apelujeme tímto na naši vzájemnou důvěru a dobrou spolupráci a na nutnost zvýšit opatrnost a zodpovědný přístup k ochraně zdraví dětí i dospělých.

13. 3. 2020
Anketa není vypsána.